Sağlık SAYI-5

ANTİOKSIDAN DEPOSU NAR ve STRESSİZ PAPATYA’nın MUCİZELERİ

Vitamini en yüksek dönemde nar hakkında yeni bilgiler vermek kışın bu bereketli meyvenin sık yenilmesini sağlayabilir. Narın içinde bulunan önemli antioksidanlar narı diğer meyvelerden daha güçlü bir toksin atıcı haline getirir. Yeni araştırmalar düzenli nar tüketiminin erkekleri prostat kanserinden koruduğunu bildiriyor. Üstelik
günde bir nar ya da yarım su bardağı nar suyu tüketerek. Narda her geçen gün yeni bir sağlık bileşeni keşfediliyor. Nar aynı zamanda kadınlarda meme kanserine karşı koruyor. Çalışmalar kadınların bir su bardağı nar suyu veya bir büyük kase nar tükettiğinde meme kanserine yakalanma risklerinin düştüğünü söylüyor.

BADEMCİKLERE DOĞAL İLAÇ PAPATYA
Yeni beslenme araştırmaları bademcik iltihabının doğal ilacının papatya çayı olduğunu ortaya koyuyor.
Bademcikleriniz iltihaplanırsa bir yemek kaşığı papatya çayını 300 mL sıcak suda dört dakika demleyip içine bir tatlı kaşığı bal ve ince dilim limon ekleyerek günde iki kere tüketebilirsiniz.

HEM SAKİNLEŞİN HEM DE 10 GÜNDE 3 KİLO YAĞ KAYBEDİN
Zayıflarken “Sinirlerin zayıflamış her şeye ani ve aşırı tepkiler veriyorsun” cümlesini sıkça duymuşsunuzdur. Hatta depresyonakadar giden olumsuz hayat koşullarında zayıflamak yerine hızla kilo aldığınızı da biliyorum. Sizlere 10 gün içinde depresyonu önleyen varsa iyileştiren, yağ kaybı sağlayan tariflerimlerimden birini paylaşmak istiyorum. Böylece sakin ve mutlu bir şekilde 10 günde 1 beden kadar küçülmeniz mümkün.

***Çinkodan zengin kahvaltı:
200 gram yoğurt üzerine 2 yemek kaşığı yulaf, 10 çiğ badem, bir ince dilim taze ananas ve 2 tam ceviz

Yazar Hakkında

Alanya Vip Dergisi