Astrologia NUMER-3

Ekim Ayı Burç Yorumları

Koç
Bu ay özellikle maddi konularda çekeceğiniz sıkıntılar olabilir, Ancak ayın sonlarına doğru size bir miras, ya da unutulan bir mal kalma olasılığını da hatırlatalım. Ayın ilk günlerinde özellikle aile hayatınızda birkaç sıkıntı ile
karşılaşmanız olası görülüyor. Bu dönemde içinizdeki Eros’u keşfetmek için 24 Ekim ve sonrasını da bekleyin deriz. 16 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay’ın da size iyi haberler getirmeyeceğini üzülerek belirtelim. Ancak bu dönemde her ne kadar hayatında şahsi sorunlarla yüzleşmek zor görünüyor olsa da, seni içten içe kemiren tüm yarım kalmışlıkları
sonlandırabileceğin bir gücü de içinde hissedeceğini belirtelim. Unutma, en kötü sonuç bile sonuçsuzluktan iyidir. Yeter ki karar alırken tarafsız bir gözle olayları değerlendirmeyi ihmal etme. Adil ve haklı bir tavır sergilemen karşılaşacağın sorunu da en iyi şekilde göğüslemeni sağlayacaktır. 30 Ekimde gerçekleşecek Yeniay’da istediklerinizi elde etmek için harekete geçebilecek enerjiyi içinizde hissedeceksiniz.

Boğa
Sevgili Boğalar, ayın ilk günlerinde Yeniay’ın da etkisiyle ilişkilerinizde biraz olumsuzluklar yaşayabilirsiniz özellikle evlilik ve ortaklık konularında biraz daha beklemeniz gerekebilir. Bu süreci siz de duygu ve planlarınızı gözden geçirerek daha verimli hale getirebilirsiniz. Maddi konularda ise müjdemiz var. Büyük vaadlerde bulunmaktan kaçının ve sorumluluklarınızı aynen yerine getirmeye devam edin, para akışınız açık görülüyor. 16 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay ile biraz melankolik bir döneme girebilir, yalnızlığa gömülebilirsiniz. 23 Ekimden sonraki dönemde ise ilişkilerinizde önemli gelişmeler sizi bekliyor olabilir. Çapkınvari hareketler de sizi bekliyor olabilir. Davranış ve tutum değişikliği de gündemde. Nasıl derler yeni yeni huylar edinebilirsiniz. Ay sonunda ayın ortalarında gelen parayı korumakta sıkıntı yaşayabilirsiniz, dikkat! Özellikle kredi almadan önce bu konuyu bir kez daha düşünün.

İkizler
İkizler burcu bu ay sizi yorucu bir ay bekliyor, bu yorucu temponun ardından da sağlık problemlerinizin tekrar gündeme gelmesi sıkıntısı ile de karşılaşabilirsiniz. Özellikle bu dönemde sinirlerinizi korumanızda yarar var.
Yorgunluk ve tempo sinir sisteminizi harap etmesin. Ancak bu ay sizin için sadece iş, okul değil… Romantik bir aşkın kokusunu alıyoruz. 16 Ekim’deki Dolunay ile size sevinç, mutluluk da koşa koşa geliyor. Ayın sonlarına doğru
karşılaşacağınız sorunları göğüslemeyi başarırsanız bu ayı kazasız belasız atlatacağınızı belirtelim. Ay sonuna doğru maddi sıkıntılar olabilir. Harcamalara ve bütçe planlamasına özen göstermelisiniz.

Yengeç
Sevgili Yengeçler, bu ay iş hayatınızın üzerindeki kara bulutlar dağılıyor. Yeniayın iş hayatınızdaki olumlu etkisi, size yeni iş imkanlarının da açılacağını müjdeliyor. Önünüze çıkan fırsatlar hakkında karar alırken iç sesinizi ve kalbinizi dinlemenizde yarar var. Yine bu ayın ortalarında (16 Ekim) oluşan Dolunay size kariyer alanınızdaki parlamaları işaret ediyor. Çok gerilerde kalan bir aşk kapınızı çalabilir bu ay. Bu durum sizin işinize odaklanmanızı da
etkileyecek gibi görülüyor. Ancak Zodyak sizin için bu tür ilişkiler yaşamanız için uygun zaman olmadığını söylüyor. Yıldızlar, aşk için vaktinizi ancak 26 Ekim’de oluşan Venüs Neptün kare açısından sonrasında ayırmanızı söylüyor. 30 Ekim’deki Yeniay için ise beklenmedik sorunlara karşı hazırlıklı olmanız noktasında uyarabiliriz.

Aslan
Sevgili Aslanlar Eylül ayının sonunda karşılaştığınız ailevi sıkıntılar ve aile içi fertlerle iletişim sorunları ile Yeniay’ın güçlü etkisi ile çözüme ulaşıyor. Ekim’in başlarından itibaren uyum ve olumlu ilişkiler moralinizi yükseltecek.
16 Ekimdeki Dolunay ile duygusal olarak daha da güçleneceğiniz bir döneme giriyor, kendinizi güvende hissedeceğiniz işler için adım atıyorsunuz. Bu dönemde eğitim alanında da çeşitli adımlar atmanız olası görülüyor.
Bu ay sizin canınızı sıkacak tek şey ise özellikle sindirim konusunda sağlık sorunları yaşayabilmeniz ihtimali. Yediklerinize içtiklerinize biraz dikkat.

Başak
Ah Başaklar, söze böyle başlamak istemezdik ama yine kendinizi çevrenize ifade etmekte sıkıntılar yaşayabileceğiniz bir Ay sizi karşılıyor. Kimseyi kırmamak adına yaptığınız tüm çabalarda yıpranan yine siz olmayın. İş hayatında yeni anlaşmalar gündemde olabilir, ancak bu dönemde her şeyin altını çizerek ve kontrollü ilerlemenizi öneriyoruz. Maddi sıkıntılarınız da bitmek üzere, az gayret, biraz daha sabır. Dolunay oluşumu ile size, sizi tüm korkularınızdan uzak kılacak bir aşkın müjdesini verelim. Hem iş hem de aşk hayatınızda olumsuz kara günler geride kalacak.

Terazi
Sizi hep cimriliklerle suçladıklarına bakmayın bu ayın başında da sizi biraz tutumlu olmaya davet ediyoruz. Yeni eşyalar, yeni yatırımlar için henüz şartlar olgunlaşmadı. Maddi sorunları uygun bütçe planlamasıyla altedebilirsiniz.
Yeniay Terazi burcunda oluşuyor. Kişiler arası ilişkilerde yaşayacağınız sıkıntıları fazla büyütmeden sulh yolu ile çözmeye çalışın ve dikkatinizi başka yöne çevirin. 16 Ekim’de Dolunayda ise aşık olmak için uygun zamanı yakalayabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bu süreçte karşınızdaki kişiye kendinizi çok daha net ifade edebileceksiniz. Yine bu dönemde ortaklaşa işler gündeme gelir. Ayın son günlerinde özelikle Merkür’ün etkisi ile sizde keşfedilmemiş yetenekler açığa çıkabilir ve bu da uzun bir refah dönemini birlikte getirebilecek fırsatların
kapısı olabilir. Ay başında yaşadığınız maddi sıkıntılar ay sonunda bitebilir hatta bir mülk ile taçlanabilir.

Akrep
Hadi Akrepler kaçan fırsatların yasını tutmayı bırakın, yeniay ile birlikte yeni fırsatların geleceğini belirterek söze başlıyoruz. Enerjinizi verimli bir şekilde kullanıp sistemli bir çalışma temposuna girerseniz maddi endişelerinizin’de dağılacağını göreceksiniz. İş hayatınızda yurt dışı bağlantılı olumlu gelişmeler kapıda. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna girecek. Bu da sizin için uyum dolu bir süreç hatta küçük kısa bir tatil demek olabilir.

Yay
Sevgili Yaylar zor ayları geçirdiniz ancak hala duygu ve düşünceleriniz bulanık. Bu ayın başlarında biraz melankolik bir tavır takınabilir, içinize dönmek isteyebilir ve çevrenizden uzaklaşabilirsiniz. Ancak ayın başında oluşan
Yeniay’ın gelgitli etkisi sizi olumlu yönde etkileyecek yani endişeye mahal yok. Siz ne kadar yalnızlığı tercih etseniz de ayın ortalarında sosyal çevrenizde hareketlilik sizi bekliyor. Dolunayla birlikte duygusal iniş çıkışlar ve ailevi konularda sıkıntılı haberler almanız ihtimal dahilinde. Çoktandır beklediğiniz iş fırsatı bu ay karşınıza çıkabilir. Ancak bu ay sizi daha çok aile problemleri bekliyor diyebiliriz.

Oğlak
Sevgili Oğlaklar, 1 Ekimde gerçekleşecek Yeniay, size ne yazık ki gerginlik olarak yansıyabilir. Oğlak burçlarını deli fişek havaları yine başlarına iş açabilir. Grup çalışmalarında ve sosyal ilişkilerde bazı pürüzler çıkabilir. Bu ayın ilk yarısında sizin için pek iyi haberler veremiyoruz ancak ailenize ve eşinize daha fazla zaman harcayacağınız mutlu zamanlarınızın da olacağını müjdeleyebiliriz. 23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçtikten sonra bu aşağı doğru giden ivmenin tersine döneceğini de belirtelim. Ani değişimler yaşayabileceğiniz ayın ikinci yarısında hayatınıza yeni bir yön çizme planınız da olabilir. Ve yıldızlar bunun haklı ve yerinde bir karar olabileceğini işaret ediyor. Bu dönem
özellikle sağlık noktasında sıkıntılar da sizi bekliyor olabilir.

Kova
Sevgili Kovalar bir süredir özellikle iş hayatınızda yaşadığınız aksilikler bu ayın başlarında yerini umuda ve olumlu bir sürece bırakıyor. Özellikle harcamalarınıza azami dikkat etmeniz gereken bir döneme girdiğinizi belirtelim. Sizin için yeni dostluklar ve yeni ortaklıklar olabilir bu ay. Kovalar, seyahatlerle dolu bir ay sizi bekliyor. İş konusunda yeni
atılımlar yapacağınız Ekim ayının son günlerinde sizi ikilemde bırakacak tekliflerle karşılaşmanız da olası görülüyor. Bu noktada kariyer hedefleriniz’de bir değişim de söz konusu olabilir. Ancak bu ay özellikle psikolojinize dikkat etmeniz gerektiği noktasında sizi uyarıyoruz. Kendinize bu yoğun tempoda mutlaka küçük zaman dilimleri ayırmalısınız.

Balık
Balık burcunda doğanlar bu ay güzel ve akıcı bir ay sizi bekliyor. Fırsatlar, yeni iş kapıları, yeni arkadaşlıklarla dolu şanslı bir döneme giriyorsunuz. 16 Ekim’deki Dolunay finansal konularda başınızı döndürebilir, aman dikkatli
harcayın. Yurt içi ve yurt dışı iş fırsatları oluşabilir. Buda beraberinde eğlenceli seyahatlerin işareti. Bu seyahatlerde aşk dünyanızda da yenilikler olabilir. Spor sizi bu yoğun tempoda mental ve fiziksel anlamda rahatlatmaya devam edecek.

O autorze

Alanya Vip Magazine